janome logo

 

koliz logo

 

 

 

Jūsų paštas

Kaip pirkti JANOME mašiną jei mano miesto parduotuvėse jos visai neparduodamos ar nerandu patikusio modelio? Marytė

Sandėliuose stengiamės turėti kuo platesni JANOME mašinų asortimentą. Visada galime pristatyti Jums reikiamą modelį. Viskas paprasta - išsirenkate modelį šios svetainės Kataloge,  Naujienose patikrinate, ar šio metu prekiaujama tuo modeliu ir parašote mums. Gaunate sąskaitą išankstiniam apmokėjimui, apmokate per banką ir 2-3-jų dienų laikotarpyje priimate mašiną iš kurjerio (pristatoma į namus ar į darbą) ir džiaugiatės pirkiniu. Be to, kartu su mašina galėsite užsakyti žirkles, adatas ir kitas smulkmenas siuvimui. Stengiamės pradžiuginti savo pirkėją - kartu su mašina visada siunčiame mažą bet naudingą dovanėlę.

Bet kokiu atveju galite kreiptis į mus iškilus klausimams apie JANOME. Mes stengsimės padėti.

Kuo skiriasi buitinės ir pramoninės siuvimo mašinos? Nijole

Pramoninės siuvimo mašinos  skirtos atlikti tam tikra labai specializuotą operaciją su tam tikrais audiniais. Tai reiškia, kad ne tik, pavyzdžiui, tiesiai siūlei, zigzagui ir paslėptam dygsniui atlikti skirti visai kiti mašinų modeliai, bet ir skirtingo storio ir kitų charakteristikų audiniams skirti irgi skirtingi modeliai. Dažnai būna kad mašinoje nereguliuojamas dygsnio plotis, o kartais - ir ilgis. Taip daroma tam, kad pasiekti maksimalių pramoninės siuvimo masinos panaudojimo efektyvumo santykių (operacijos greičio ir mašinos resurso) bei pagerinti siūlės kokybę.

Buitinės siuvimo mašinos pritaikytos siuvimui namų sąlygomis - tai yra skirtos naudoti ne profesionalams, turi tam tikra siūlių rinkinį, kartais net ir labai platų, gali buti pritaikomos (panaudojant papildomus aksesuarus ar jas perderinus) darbui su plačiu audinių asortimentu. Iš kitos pusės, buitinės siuvimo mašinos, skirtingai nuo pramoninių nėra pritaikytos dirbti ar net daigiau valandų. Juos nėra tokios greitos - paprastai jų greitis yra 5-10 kartus mažesnis.

Profesionalios siuvimo mašinos - tai tarpinė klasė tarp pramoninių ir buitinių mašinų. Iš esmės tai buitinės masinos, su šiek tiek padidintu operacijų greičiu ir darbo resursu. Juos gali buti naudojamos drabužių mažoje gamyboje kaip pagalbinė priemone.

Kai kurioms mašinoms nurodomas siūlių skaičius, kitoms - operacijų skaičius. Ar tai yra tas pats? Algirdas

Ne - nors ir siūlių (tipų) skaičius ir operacijų skaičius charakterizuoja mašiną, bet siūlių skaičius yra objektyvesnis parametras, kadangi parodo kiek iš tikrųjų mašina turi funkcionalių + apdailinių siūlių. Operacijų skaičius - tai firmų konkurencijos padarinis - bandoma parodyti kad tam tikras modelis pranašesnis už konkurento modelį (priskaičiuojami pagalbiniai mygtukai, skirtingi siūlės pločiai ar skirtingi adatos padėčiai skaičiuojamos kaip atskiros operacijos). Paprastai operacijų prisikaičiojama 50-60% daugiau, negu yra siūlių tipų.

Mes JANOME firmos mašinos nurodome tik siūlių tipų skaičių (kadangi nenorime klaidinti savo pirkėjus). 

Kažkaip  vis nerasdavau laiko padėkoti už greitą ir malonų aptarnavimą. Mašina gavau jau kitą dieną. Šauni Jūsų komanda. Rūta

Ačiū už gerus žodžius. Mes turime kokybės programą ir stengiamės laikytis jos nuostatų. Mums svarbus visi Jūsų atsilėpimai. Stengsimės nenuvilti ir ateityje. 

Reikalinga patikima siuvimo mašina atliekanti daug operacijų bei galinti siūti džinsą bei odą. Kokias siuvimo mašinas galėtumėt rekomenduoti bei kiek kainuoja? Ar kompiuterinės mašinos yra patikimos? Marytė

Kadangi paliestas platus klausimų spektras noriu atsakyti Jums plačiau.

Šiaip Janome mašinos yra gana patikimos – kitaip jų gamyklose nebūtu gaminamos brangesnės Pfaff ir Husqvarna ir Quelle modeliai, tai nebūtu stambiausias buitinių mašinų gamintojas ir jis neduotu 24  mėn. garantijos.

Antras klausimas – kiek planuojate dirbti? Jei kiekvieną dieną po 8-ias valandas – daugiau kaip pusmetį neišlaikys ne vienos firmos buitinė mašina, nes jos iš principo nėra tam skirtos (apie pramoninių ir buitinių mašinų skirtumus skaitykite čia). Jei planuojate pirkti mašiną verslui – galėsime pasiūlyti HIGHLEAD, Juki ar Mitsubishi pramonines tam tikrų klasių siuvimo mašinas.

Trečias klausimas – kam džinsams daug operacijų? Jei planuojate siūti džinsus nuo nulio, jums geriausiai tiktu dviadatė pramoninė mašina su didele šaudykle, skirta storiems ir ypač storiems audiniams, jei palenkti pirktus parduotuvėje ilgesnius džinsus – beveik bet kokia Janome.

Jei norite turėti mašina ne verslui,  ir džinsą ir odą galėsite susiūti praktiškai su bet kokia Janome mašina išskyrus pigiausią 1017S modelį. Tik reikės papildomai įsigyti adatas džinsui (ar odai) ir pėdelę odai (teploninę ar su ratuku).  Kad turėti geresnę siūlės kokybę Jūsų atveju, geriau rinktis mašiną:

1. su pėdelės prispaudimo jėgos reguliavimu,
2. su horizontale šaudykle.

Kad dar pagerinti siūlės kokybę galima įsigyti žingsniuojančią pėdelę (kuri kainuoja  apie 15 EUR)

Jei rinksitės kompiuterinę mašiną, visa tai tūrėsite iš karto + daug apdailinių / siuvinėjimo  siūlių + patogumą + papildomas funkcijas. Čia nėra stebuklų – kuo daugiau sumokėsite, tuo geresnį variantą įsigysite.

Geriausias variantas – 6600P modelis – tai mašina visam gyvenimui profesionalios klasės (tai reiškia – pusiau pramoninė) - metalinis korpusas, aukštas greitis, padidintas pėdelės pakėlimo aukštis, automatinis siūlo įtempimas bei nukirpimas,  daugiau kaip 250 siūlių, galimybė programuoti dygsnius, staliukas, kelio svirtis, pagerintas viršutinis audinio transportavimas bei diferencialinis audinio padavimas. 

Daugiau informacijos apie modelius skyrelyje Katalogas, o apie pramoninę įrangą svetainėje: www.koliz.lt

Jus turite pardavime platų detalių asortimentą Janome mašinoms. Ar detalės tinka kitų gamintojų mašinoms? Saulius

Vienareikšmiškai atsakyti negalima. Tokios keičiamos detalės kaip papildomos pėdelės kaip taisyklė tinka naujesnėms kitų pagrindinių gamintojų modeliams.

 

Parašyti laišką

Tel: (5) 213 09 09
e-mail: janome@janome.lt

valid htlm 4.01valid css

© KoLiz 2016